Подготовка к экзаменам

Стратегії складання іспитів: FCE, Reading and Use of English

Курсы английского языка: https://cambridge-club.kiev.ua
Автор: Катерина Басина
Добавлено: 2016-04-26 16:22:21
[Версия для печати]

Reading and Use of English
(Читання та використання мови)

FCE

     Іспит – це завжди стрес, але до цього стресу можна і варто готуватись, використовуючи стратегії, що допоможуть максимально ефективно розв’язати екзаменаційні завдання. В нашій публікації ми розглянемо стратегії для частини Reading and Use of English, які можна застосувати при підготовці чи складанні іспиту на знання англійської мови на рівні B2 - Cambridge English: First (FCE).
     Reading and Use of English – ця частина складається з 7 завдань, з яких 1-4 завдання перевіряють знання граматики та лексики, а 5-7 завдання тестують навики читання та розуміння текстів на різну тематику. Тривалість усієї частини – 1 година 15 хвилин, за які потрібно відповісти на 52 питання.

Завдання 1: Multiple-choice cloze (8 запитань)

Являє собою текст з пропущеними словами та чотирма варіантами відповідей (A, B, C, D). Перевіряє знання сталих виразів, фразових дієслів, ідіом тощо.

Стратегії:

Завдання 2: Open cloze (8 запитань)

     Це завдання також являє собою текст із пропущеними словами, але, на відміну від попереднього, варіанти відповідей не надаються. Ви маєте вставити по одному слову в кожний пропуск. Це завдання перевіряє знання граматики і лексики англійської мови.

Стратегії:

Завдання 3: Word Formation (8 запитань)

     Складається з тексту, що містить 8 пропусків, та допоміжних слів, від кожного з яких потрібно утворити інші частини мови. Перевіряється знання лексики та словотвору.

Стратегії:

Завдання 4: Key Word Transformations (6 запитань)

     Кожне екзаменаційне питання складається з оригінального речення, ключового слова та речення з пропуском. Потрібно заповнити пропуск 2-5 словами (разом з ключовим словом) так, щоб за значенням воно збігалось з оригінальним реченням. Перевіряється знання лексики та граматики.

Стратегії:

Завдання 5: Multiple Choice (6 запитань)

     Складається з тексту та питань до нього з варіантами A, B, C, D. Перевіряється розуміння деталей, вміння віднайти в тексті основну ідею, розуміння тону, думки та ставлення автора.

Стратегії:

Завдання 6: Gapped text (6 запитань)

     Сторінка тексту містить пропущені параграфи. Параграфи у відповідях розташовані в невірному порядку – потрібно прочитати текст і вирішити, який параграф найкраще підходить до кожного пропуску. В цьому завданні перевіряється розуміння побудови тексту та структури розвитку ідей у тексті.

Стратегії:

Завдання 7: Multiple matching (10 запитань)

     Це завдання містить десять тверджень, після яких йде текст, розділений на параграфи або короткі секції. Потрібно визначити, в якому параграфі або секції можна знайти відповідну інформацію. Перевіряються навики читання задля пошуку заданої інформації, розуміння деталей, думок та ставлень.

Стратегії:

     Вочевидь, для того, щоб дізнатись, чи працюють ці стратегії для вас, необхідно спробувати застосувати їх на практиці під час підготовки до іспиту. Більше про ресурси для підготовки ви можете почитати в одній з наших попередніх статей. А ми у Cambridge Club зробимо все, щоб ваша підготовка до Кембриджських іспитів була максимально ефективною!

Ми використовували наступні ресурси:
1. FCE Use of English Test Strategies.
https://dorasanz.wordpress.com/fce-use-of-english-test-strategies/
2. FCE Reading Test Strategies.
https://dorasanz.wordpress.com/fce-reading-test-strategies/
3. What’s in the Reading and Use of English Paper?
http://www.cambridgeenglish.org/exams/first/exam-format/

Курсы английского языка