Правила навчання в Cambridge Club

 1. Загальні положення
  1. Школа Cambridge Club надає послуги з навчання англійської мови дітям шкільного віку та дорослим. Навчання відбувається у групах зі встановленою кількістю студентів (кількість студентів у групі зазначається в договорі та не може змінюватися протягом академічного року) й індивідуально.
  2. Заняття проходять на території школи згідно з розкладом. Розклад занять у групах не може змінюватися протягом курсу. Розклад індивідуальних занять може змінюватися за згодою обох сторін.
  3. Виконання домашніх завдань є невід’ємною складовою навчального процесу та впливає на прогрес студента в навчанні. Школа наполегливо рекомендує виконувати домашні завдання.
  4. Гаслом нашої школи є «Довіра. Повага. Професіоналізм.», тому ми закликаємо довіряти професіоналізму наших викладачів і поважати їхню працю. Зауваження щодо роботи викладацького складу, а також інших організаційних питань приймає адміністрація школи.
  5. Школа не несе відповідальності за особисті речі студентів і відвідувачів. Просимо не залишати цінні речі без догляду!

 1. Правила навчання у школі.
  1. Перед початком навчання студент проходить вступне тестування для визначення рівня, за яким ми рекомендуємо навчатися. Тестування складається з письмової та усної частин. Проходження тестування на території школи або у присутності представника школи є обов’язковим. У разі неможливості пройти тестування у школі, ми надсилаємо тест електронною поштою. У такому випадку школа не несе відповідальності за некоректне визначення рівня.
  2. Після визначення рівня студент обирає розклад занять і розпочинає навчання у групі або індивідуально. Студент також отримує інформацію щодо низки навичок і знань, які він може здобути після проходження курсу. Виконання домашніх завдань і дотримання рекомендацій викладача є безперечною умовою успішності!
  3. Після закінчення курсу студент отримує сертифікат школи (за умови складання фінального тесту не нижче 60%). У сертифікаті зазначається рівень володіння мовою та курс, який студент пройшов. За бажанням студент може обрати складання міжнародного іспиту для підтвердження визначеного рівня (обов’язково за рекомендацією викладача).
  4. Підготовка до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English інкорпорована в навчальний процес. Важливо! Школа не несе відповідальності за незадовільні результати міжнародного іспиту у випадку недотримання рекомендацій викладача та нерегулярного відвідування занять!
  5. Перед початком курсу студент має придбати комплект навчальних підручників. Додаткові матеріали не оплачуються (за винятком художньої літератури). Школа не робить копій підручників й аудіо/відеоматеріалів, таким чином наслідуючи традиції європейських цінностей у сфері заборони піратства.
  6. Оплата за навчання здійснюється перед початком курсу. Умови та сума сплати зазначено в договорі. Несвоєчасна сплата за навчання є підставою для недопуску до занять!
 2. Правила поведінки у школі.
  1. Не дозволяється палити, розпивати алкогольні та слабоалкогольні напої на території школи!
  2. Під час занять не дозволяється використовувати жувальну гумку!
  3. Не дозволяється вживати ненормативну лексику на території школи!
  4. Вітається гарний настрій, посмішка та влучні жарти!