пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU

Екзамени

Cambridge Club – офіційний екзаменаційний і підготовчий центр Кембриджського Університету. Це дасть Вам можливість не тільки вивчити англійську мову, але і підтвердити свій рівень міжнародним сертифікатом.

Cambridge English Young Learners (YLE) - Starters, Movers, Flyers

Іспит для дітей 6-12 років, що підтверджує знання англійської мови на рівні А1-А2. Створені в ігровій формі, щоб мотивувати Вашу дитину до вивчення англійської мови.

A2 Key

CambridgeEnglish: A2 Key – іспит, що засвідчує рівень А2 за міжнародною шкалою CEFR. Це базовий рівень для розмовної та письмової англійської мови. Він підтверджує, що володінння мовою достатню для спілкування в побутовій сфері.

B1 Preliminary

B1 Preliminary – іспит, що засвідчує рівень В1. Сертиікат цього рівня звільняє учнів 9 класів від складання ДПА з англійської мови, а також вимагається більшістю коледжів Європи та Великобританії для вступу.

B2 First

Cambridge English: B2 First – іспит, що відповідає рівню В2. Це найпопулярніший іспит, що визнається тисячами міжнародних компаній та навчальних закладів при прийомі на роботу та вступі до ВУЗів.

C1 Advanced

Сертифікат відповідає володінню англійською мовою на рівні С1 (спілкування на професійному рівні). Виізнається більш ніж 20 000 організацій і навчальних закладів по всьому світу.

C2 Proficiency

CambridgeEnglish: C2 Proficiency – іспит найвищого рівня, що відповідає C2 згідно CEFR (Загальноєвропейська шкала рівнів). Засвідчує найвищий рівень володіння англійською мовою на рівні носія мови.

Business English Certificate

Business Certificates – це серія трьох іспитів, що розроблені для перевірки знань бізнес англійської. Кожен із іспитів відповідає певному рівню – B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage, C1 Business Higher.

Teaching Knowledge Test

Ви викладаєте англійську мову і мрієте отримати сертифікат міжнародного стандарту? Хочете заощадити час і ресурси на переатестацію?

Переваги

benefits
Індивідуальний підхід в залежності від необхідного результату і можливість вибирати метод навчання - в групі до шести осіб, індивідуально або віддалено
Зручне місце розташування в Солом'янському районі Києва в 15 хвилинах їзди від центру
Викладачі з сертифікатами Cambridge Assessment English також є офіційними екзаменаторами Cambridge Assessment English Qualifications
Цілеспрямована підготовка до здачі будь-якого міжнародного іспиту з англійської мови з отриманням сертифікату
Заняття проходять в комфортній атмосфері
Прийнятні ціни на проходження будь-якого курсу та укладання договору

Партнери

Кращі курси англійської мови в Києві. Cambridge Club відкриває додаткові можливості

Кращі курси англійської мови в Києві на базі Cambridge Club. де функціонує тренінговий центр «Кембридж Клуб».

Центр проводить не тільки освітні курси, а й семінари, вебінари і скайп-конференції для педагогів, з можливістю самостійно скласти курс і вибрати місце його проходження – безпосередньо в тренінговому центрі Кембридж Клубу або в навчальному закладі.

Крім того, Cambridge Club організовує літній мовний табір в Великобританії для учнів 10-15 років, тривалість поїздки – 2 тижні, а також Cambridge Club Summer Camp – річний англомовний денний табір для дітей 7-12 років, з триразовим харчуванням, навчанням , екскурсіями та майстер-класами.

Все вищесказане не залишить сумнівів в тому, що Cambridge Club – це кращі курси англійської мови в столиці України.

Розкажи про цей сайт друзям!

school_img