Англійська по Скайпу: 6 основних переваг

02/12/2019Інструменти для вивчення англійської, Статті

Відвідування курсів іноземних мов забирає багато часу. А іноді на них взагалі неможливо вирватися. Для самих зайнятих в нашій школі англійської Cambridge Club розроблені спеціальні курси англійської мови по Skype. В Україні їх можна проходити, перебуваючи в будь-якому куточку країни. Все, що потрібно для таких екзерсисів, – це бажання, 1 година часу і доступ до Інтернету. Про все інше подбають наші досвідчені викладачі.

Наскільки вигідно вивчати англійську мову по Skype?

У такої віддаленої системи навчання є маса переваг. А з недоліків слухачі курсів відзначають тільки неможливість «ухилятися», так як під час заняття викладач працює лише з конкретним студентом. Але це ще одна перевага для тих, хто прагне отримати хороші знання, а не просто «прослухати» курс. Це відмінна можливість вивчати англійську по Skype в Києві, Львові та інших містах країни, отримуючи при цьому високі результати і задоволення від процесу. Крім того, такі курси мають безліч і інших переваг.

1. Доступність

Скайп є у кожної сучасної людини, як і Інтернет. Тому можливість з його допомогою займатися вивченням іноземних мов доступна всім. Більш того, така система дає доступ до навчання у високопрофесійних викладачів, незалежно від того, де знаходиться слухач, в якому місті, якого віку і якими знаннями володіє. Для того, щоб отримати якісну розмовну та письмову англійську мову по Скайп в лінгвістичній школі Cambridge Club, досить включити Скайп на комп’ютері в заздалегідь обумовлений з викладачем час. 60 хвилин уроку пройде швидко і насичено.

2. Економність

На таку систему навчання, як вивчення англійської по Скайпу, ціни в нашій лінгвістичній школі більш вигідні, ніж на курси в звичайному розумінні. І це незважаючи на те, що слухач працює з персональним викладачем. Матеріали для роботи надаються учням безкоштовно. На дорогу до школи витрачатися не потрібно, так як заняття можуть проходити з дому, офісу, аудиторії або іншого зручного приміщення. Оплатити можна не весь курс, а його частину або тільки одне заняття. Якщо у вас не виходить підключитися для заняття в призначену годину, ви зможете скасувати його без оплати. Також можлива знижка на пакет занять.

3. Надійність

Курси англійської по Скайпу пройти в лінгвістичній школі Cambridge Club-це означає Отримати гарантовано професійне навчання у викладачів з найвищою кваліфікацією. Вони не просто мають гідну освіту, але також проходять постійне вдосконалення свого лінгвістичного та методичного рівня. Керівництво школи ретельно відбирає співробітників, що володіють серйозним досвідом роботи в даній сфері. Проживаючи у віддаленому куточку країни, не всі можуть працювати з такими класними викладачами. Тому така опція є кращим шансом отримання відмінних знань.

4. Ефективність

Вивчення англійської по Скайпу на курсах від нашої школи є дуже ефективним. Адже заняття проходять індивідуально, що дає можливість викладачеві відпрацьовувати зі слухачем програму навчання, доводячи одержувані навички і знання до досконалості. Така система навчання гарантує більш високий рівень індивідуального підходу, ніж в групі. Під учня підбирається найбільш оптимальний для нього темп, програма, зміст кожного заняття. Це дозволяє досягти потрібного результату з підготовки до ЗНО або сертифікації, вивчення професійної лексики або навичок побутового спілкування.

5. Оперативність

Завдяки індивідуальному підходу і продуманій до деталей програмі, вивчення англійської по Скайпу в школі англійської мови Cambridge Club відбувається дуже інтенсивно. Постійне спілкування з викладачем доведе до досконалості розмовну мову, збагатить словниковий запас, зміцнить володіння граматикою і дозволить вирішити будь-які інші лінгвістичні завдання. В роботі враховуються особливості слухача, його труднощі, пріоритети та конкретні завдання. Ненав’язлива форма навчання, цікаві заняття, диференціація домашніх завдань-все це дозволяє досягти потрібного рівня максимально швидкими темпами.

6. Комфортність

Якщо вибрати вивчення англійської мови по Скайпу, курс вийде надзвичайно комфортним. Займатися можна вдома, в найбільш затишній атмосфері, а також на робочому місці, за умови створення спокійної обстановки. Слухач не буде втомлюватися від дороги, поганої погоди і неприємного оточення. Він сам зможе визначити для себе зручний графік і розклад, коригувати програму та тривалість уроку. Це важливо для всіх, хто працює з гнучким графіком. Наші слухачі швидко починають спілкуватися англійською невимушено і правильно в процесі цікавого обговорення різних тем і ситуацій.

Перерахована лише частина з маси тих причин, за якими вигідно вивчати англійську мову по скайпу. Замовити такий курс в нашій школі англійської мови Cambridge Club може будь-хто. Йому не доведеться підлаштовуватися під інших слухачів курсу, адже на кожному занятті він буде один на один з викладачем. Також йому не доведеться чекати, поки набереться група, адже для уроку по скайпу у педагога завжди знайдеться годину часу, навіть при самому щільному графіку роботи. В таких умовах комунікативна практика буде найбільш ефективною. Тому наш курс англійської по Скайпу вибрати можуть всі, хто володіє достатньою цілеспрямованістю. Хоча і для хронічних прихильників прокрастинації така форма навчання буде теж найприйнятнішою. Для подібних занять потрібно мінімум часу і фінансових витрат. Щоб переконатися в правильності вибору, можна замовити безкоштовний пробний урок англійської мови по Скайпу. Це дозволить зрозуміти суть процесу, оцінити свої сили і можливості курсу. А в підсумку ви зможете вільно спілкуватися англійською і домогтися інших поставлених вами мовних цілей.