Бізнес англійська: особливості вивчення

02/10/2020Статті

бізнес англійська

У сучасній реальності англійська мова стала на лише мовою міжнародного спілкування, але й можливістю швидко зробити успішну кар’єру чи досягти хороших результатів у веденні бізнесу. Курс загальної англійської мови у цьому випадку не є достатньо ефективним, адже потреби клієнтів пов’язані із використанням мови у бізнес середовищі.

У цьому випадку вам буде рекомендовано взяти участь у курсі вивчення бізнес англійської. Інтенсивні, насичені та змістовні заняття підвищують ваш загальний рівень володіння мовою та розширяють знання специфічної лексики, безпосередньо пов’язаної із вашим видом професійної діяльності.

Особливості вивчення бізнес англійської

Бізнес англійська мова знадобиться при проведенні переговорів із закордонними партнерами, підтримання ділової бесіди, обговорення фінансових питань. Вона також передбачає формування навичок та вмінь написання ділових листів, знання культурних особливостей країни та володіння основами мовного етикету.

Знання ділової англійської мови включає володіння специфічними термінами, що пов’язані із бізнес діяльністю та мінімумом граматичних структур, які необхідні для вільного спілкування.

Знання бізнес англійської стане у нагоді особам, які прагнуть влаштуватися на роботу у міжнародну компанію. Уміння вести діалог допоможе успішно пройти співбесіду та отримати хороший старт для подальшої кар’єри.

Чому ви навчитеся на заняттях ділової англійської мови

Бажаний рівень для початку вивчення бізнес англійської – середній, вище середнього та високий. У процесі навчальної діяльності слухачі курсів:

  • беруть учать у дискусіях та обговореннях;
  • вчаться відстоювати власну точку зору;
  • вивчають лексику маркетингу, бізнес аналітики, роботи із клієнтами;
  • пропонують варіанти для вирішення проблемних питань та ситуацій;
  • оволодівають прийомами вирішення суперечок;
  • вчаться сприйняттю мовлення на слух при проведенні телефонних перемовин;
  • отримують навички написання супровідних та електронних листів;
  • вчаться створювати та демонструвати презентації компанії англійською мовою;
  • оволодівають основами мовного та культурного етикету.

Вивчення ділової англійської мови може здійснюватися як в індивідуальному, так і в груповому режимі. Можлива організація корпоративного навчання з метою підвищення кваліфікації її співробітників.