Вивчаємо англійську мову для подорожей: на що звернути увагу

10/02/2021Статті

Іноземну мову можна вивчати з різними цілями і одна з них – це подорожі. Англійську знають у всіх країнах земної кулі, не дивно, що саме вона вважається найбільш популярною серед мов міжнародного спілкування.

На якому рівні потрібно знати мову, щоб без перешкод пройти митницю, розібратися в маршруті, вільно спілкуватися в магазинах, готелях, на пляжі, вести розмову з місцевим населенням? Навіть якщо ваш рівень володіння мовою досить високий, бажано розширити свій словниковий запас в залежності від того, в яку країну і з якою метою ви відправляєтеся.

Де вивчати англійську для подорожей

Де вивчати англійську для подорожей

Перший варіант – це самостійне вивчення. Для досягнення цієї мети вам допоможуть спеціальні посібники та розмовники, призначені для туристів. Там можна знайти найбільш популярні фрази і слова, корисні для туристів.

Підготуватися до закордонної поїздки можна разом з репетитором на приватних уроках. Грамотний фахівець допоможе вам розібратися в особливостях розмовної мови і підбере лексику, яка може знадобитися в конкретних ситуаціях. Але такі заняття обійдуться недешево, до того ж, і при самостійному вивченні, і при роботі з репетитором у вас буде мало можливості для повноцінного спілкування.

Найбільш оптимальний варіант вивчення англійської для подорожей – це школа англійської мови. На заняттях ви отримуєте відмінну можливість практики не тільки окремих слів і граматичних явищ, але і вживання їх в конкретних ситуаціях, які часто виникають у туристів в поїздці.

Під час навчання ви можете вибрати як традиційні заняття, так і режим онлайн. При необхідності можна домовитися про індивідуальний формат навчання.

На що звернути увагу при вивченні

На що звернути увагу при вивченні

Для того, щоб ваша підготовка була ефективною і дала хороші результати, радимо скористатися такими рекомендаціями:

  • успіх досяжний тільки за умови регулярної, систематичної роботи, кожен день слід виділяти як мінімум 15-20 хвилин на практику мови і повторення вивченого раніше;
  • вивчення мови через спілкування в парах, найкраще скористатися уроками в школі іноземної мови або спілкуватися з однодумцями, які ставлять перед собою аналогічні цілі;
  • в першу чергу звертайте увагу на фрази, пов’язані з такими темами як «Готель», «Шопінг», «Перебування в аеропорту», «Замовлення таксі», «Організація екскурсій», «Місто», «Перебування в кафе або ресторані »;
  • відпрацювання рольових типових для реального життя сценаріїв, що виникають в готелі, магазині, кафе, на пляжі, вокзалі, участь в рольових ситуаціях допомагає налаштуватися на реальне спілкування і отримати повноцінну мовну практику;
  • вивчайте культурні особливості країни, в яку ви збираєтеся на відпочинок або з іншою метою;
  • визначте лексичний мінімум для вивчення на кожен день, ці слова і вирази для кращого запам’ятовування можна записувати на картки;
  • повторіть головні граматичні структури для того, щоб не допускати в мовленні грубих помилок;
  • слухайте аудіозаписи і переглядайте відео, вони допоможуть навчитися без проблем розрізняти іншомовну мову на слух;
  • відвідуйте англомовні сайти, присвячені подорожам, де ви знайдете практичні поради, у тому числі і щодо особливостей спілкування.

Плануючи поїздку, слід враховувати, що в багатьох країнах переважно вивчають американський варіант англійської мови, який має свої відмінності і особливості.

Практична підготовка допоможе вам подорожувати легко і без мовних проблем.