Курси англійської мови для дітей: коли варто починати

01/10/2020Без категорії

курси з англійської мови для дітей

Більшість сучасних батьків прагнуть, щоб їхня дитина володіла щонайменше однією іноземною мовою. Відомо, що ранній початок вивчення мови є запорукою її успішного опанування у майбутньому. Чи діє у цьому випадку вислів – чим раніше, тим краще?

Питання, з якого віку починати вивчення англійської мови, неодноразово піднімалося вчителями та психологами. Доведено, що дитина здатна вивчати іноземну мову майже одночасно із рідною. Але в цьому випадку мова йде про реальне мовне середовище, яке важко створити на звичайному занятті.

У віці 4-6 років дитина здатна запам’ятати певну кількість слів, виразів, відтворювати та розуміти їх у мовленні. Але найбільш сприятливий вік для систематичного вивчення англійської мови – це 6 років і старше, коли у дитини уже в цілому сформувалося засвоєння рідної мови.

Шкільних годин для опанування іноземною мовою, як правило, не вистачає. Для більш досконалого вивчення пропонуються курси з англійської мови для дітей.

Особливості вивчення іноземної мови на цьому етапі

Навчання дітей має базуватися на принципах доступності, використання наочності, послідовності, активності. Побудова навчального процесу здійснюється із врахуванням психолого-фізіологічних особливостей дітей цієї вікової категорії. Діти у віці 6-7 років відкриті до всього нового, їм притаманна схильність до імітації та наслідування, що дуже важливо для засвоєння граматики та лексики на цьому етапі.

Водночас діти молодшого шкільного віку ще не вміють довгий час виконувати рутинну роботу, недостатньо зосереджуються, мають розсіяну увагу та недосконалу пам’ять. Ці якості також слід враховувати при плануванні заняття.

Переваги занять для дітей у нашій школі:

  • заняття проходять у цікавій формі інтерактивних уроків, розмовного клубу, проектів;
  • використання принципу частої зміни мовленнєвої діяльності з метою підтримки інтересу та мотивації дітей;
  • використання яскравої наочності, що відповідає віковим особливостям;
  • домінування ігрових методів на занятті;
  • створення доброзичливої розкутої атмосфери.

Наші курси англійської мови для дітей сприяють покращенню уваги та пам’яті, розвивають творче мислення, формують працьовитість, відповідальне ставлення до своєї діяльності. Це перший крок до майбутнього успішного оволодіння англійською мовою.