C2 Proficiency (CPE)
Для дорослих

C2 Proficiency іспит, який також має назву C2 Proficiency, – це міжнародний іспит, що підтверджує володіння англійською мовою на найвищому рівні згідно із Загальноєвропейською шкалою рівнів. Отримання сертифікату С2 – це найвища оцінка для усіх, хто вивчає англійську як іноземну, адже це відповідає рівню носія мови. З ним ви отримуєте високі шанси на навчання, працевлаштування та проживання в англомовній країні.

C2 Proficiency (CPE) – це один із найстаріших міжнародних екзаменів на підтвердження високого рівня володіння англійської мовою як іноземною. Він проводиться Кембриджським університетом починаючи із 1913 року.

Детальніше

Для чого потрібен тест C2 Proficiency

English C2 Proficiency – це значні переваги для його володаря, а саме:

  • можливість навчання у престижних університетах на магістерських програмах;
  • високі шанси для отримання вакансії у престижних міжнародних компаніях;
  • можливість професійного спілкування на найвищому рівні із спеціалістами та науковцями різних профілів;
  • престиж та висока репутація.

Визнання результатів Test C2 Proficiency основане на високому авторитеті Кембриджського університету та є беззаперечним у всьому світі. Екзамен C2 Proficiency не має обмеження терміну дії.

Екзамен складається із п’яти частин і має на меті перевірку володіння усіма видами мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання та письмо), а також рівня загального вживання англійської мови (Use of English). Екзамен відбувається в два етапи: письмова частина та усна (говоріння). Формат іспиту – паперовий або комп’ютерний. Іспит оцінюється в 200-230 балів. Складати можуть кандидати з мінімальним рівнем С1.

Де підготуватися та скласти іспит C2 Proficiency

Отримати сертифікат С2 з англійської у Києві можна за сприяння школи Cambridge Club. Підготовка до іспиту на такому рівні сприяє розвитку мовних та мовленнєвих навичок на найвищому академічному рівні та дозволяє досягти вершин у кар’єрному рості, у тому числі за кордоном.

Ми допомагаємо із забезпеченням літератури для підготовки та надаємо необхідні консультації для всіх, хто прагне самовдосконалення та професійного зростання.

Якщо ви ще не вирішили, де підтвердити свій рівень С2 англійської в Києві або вагаєтесь, чи варто вам намагатися протистояти такому виклику, ми радимо відкинути усі вагання та звертатися до нашої школи Cambridge Club.

Основні факти

Cambridge English Proficiency
Рівень С2
Для кого Кандидати з мінімальним рівнем С1
Бали 200-230
Формат іспиту Комп’ютерний або паперовий
К-сть частин 3 Читання та Вживання англійської – 90 хв.
Письмо – 90 хв.
Аудіювання – 40 хв.
Усна частина – 16хв. на пару

Вартість іспиту C2 Proficiency – 4300 грн паперова версія,4250 за комп’ютерну версію.

Структура іспиту
  • 1 Читання
  • 2 Письмо
  • 3 Аудіювання
  • 4 Розмовна частина