Cambridge English Young Learners (YLE)
Starters, Movers, Flyers

Ви батьки і хочете бачити прогрес Вашої дитини? Хотіли б упевнитися, що рівень знань Вашої дитини відповідає міжнародним стандартам? Вашій дитині від 6 до 12 років? Тоді Ваш іспит

Cambridge English Young Learners (YLE) – Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers. Іспит для дітей 6-12 років, підтверджує володіння англійською мовою на рівні А1-А2. Складається з трьох частин (читання та письмо, аудіювання, розмовна частина), проходить в ігровій формі, щоб захопити дітей і стимулювати подальше бажання займатися англійською.

Cambridge English: Young Learners – це трирівневий іспит для наймолодших, що створений для мотивації учнів та подолання страху перед іспитами.
Сертифікат Cambridge English: Young Learners це можливість:
Продемонструвати досягнення учня у вивченні англійської мови
Переконатися у своїх здібностях
Винагородити особисті досягнення
Показати досягнення учнів батькам
Отримати сертифікат міжнародного зразку, що визнається у всьому світі
Цей іспит неможливо не скласти. Усі діти отримують сертифікат, який показує кількість балів, що набрала дитина. Максимальна кількість балів – 15, по 5 балів за кожну частину.

The Cambridge English: Young Learners тести
Існує три рівні цього іспиту – Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers. Усі ці іспити містять різноманітні завдання, цікаві для дітей 6 – 12 років, малювання та розфарбовування, читання цікавих оповідань – ідеальні завдання для мотивації та натхнення учнів у навчанні.
Pre A1 Starters:
Це іспит для тих, хто щойно розпочав вивчати англійську мову. Готуючись до тесту, діти будують прості речення, застосовують базову лексику, знайомляться із числами та літерами.
A1 Movers:
Готуючись до цього іспиту, дитина розвиває мовні здібності. Діти розуміють базові вирази та інструкції англійською, вміють висловлюватись простими реченнями, розрізняти предмети повсякденного вжитку англійською.
A2 Flyers:
Готуючись до цього тесту, діти вчаться розуміти прості запитання та інструкції, висловлювати прості власні думки та потреби, заповнювати форми та надавати особисту інформацію англійською мовою.

Cambridge English Placement Test for Young Learners
The Cambridge English Placement Test for Young Learners це швидкий та доступний спосіб визначити рівень дитини та підібрати правильну групу для навчання.
www.cambridgeenglish.org/yle-placement-test

Основні факти

  Cambridge English Starters Cambridge English Movers Cambridge English Flyers
Рівень Pre A1 A1 A2
Вік дитини Для дітей дошкільнят та молодшої школи (6 – 9 років) Для дітей молодшої школи (7-11 років) Для дітей молодшої та середньої школи (8 – 12 років)
Формат тесту Комп’ютерний та паперовий Комп’ютерний та паперовий Комп’ютерний та паперовий
К-сть частин 3

Читання та письмо – 20 хв.
Аудіювання – 20 хв.
Усна частина – 3-5 хв. 3
Читання та письмо – 30 хв.
Аудіювання – 28 хв.
Усна частина – 5-7 хв. 3
Читання та письмо – 40 хв.
Аудіювання – 28 хв.
Усна частина – 7-9 хв.
Дати іспиту За запитом, за 6 тижнів до обраної дати За запитом, за 6 тижнів до обраної дати За запитом, за 6 тижнів до обраної дати

Як підготуватися до іспиту YLE

Оскільки іспит YLE передбачає виконання різних видів завдань і включає перевірку навичок усіх видів мовленнєвої діяльності, підготовку потрібно починати заздалегідь. Головна умова – це регулярна і систематична робота над всіма видами завдань. Для успішної здачі Cambridge English test на будь-якому рівні краще користуватися підручниками і посібниками, розробленими Кембриджським університетом.

Спеціально для підготовки до YLE були створені підручники, які включають тести на відпрацювання лексичних одиниць і граматичних структур, що найбільш часто зустрічаються. При підборі лексики і граматики враховують вікові особливості та інтереси учнів молодшого шкільного віку. У комплект входить компакт-диск для прослуховування текстів з метою підготовки до завдання з аудіювання.

Що дає сертифікат

Залежно від рівня учень може отримати сертифікат Pre A1, A1 Movers, A2 Flyers. A1 Movers, що підтверджує середній рівень володіння мовою, і A2 Flyers, просунутий рівень, відносяться до найбільш популярним серед учнів молодшої школи.

Головне завдання іспиту – це підтвердження учневі та його батькам, що вивчення англійської мови відбувається успішно. Результати іспиту підвищують мотивацію дитини, стимулюють її до подальших звершень.

Перший іспит міжнародного зразка забезпечує школяреві необхідний досвід, що в подальшому допоможе йому успішно виконати завдання іспиту та дозволить вступити до закордонного університету.

Всі тести іспиту розроблені з урахуванням психологічних особливостей дітей цієї вікової категорії і формують у дитини позитивне ставлення до іспиту.

Кожен з рівнів складається з 3 частин:
  • 1 Читання і письмо
  • 2 Аудиювання
  • 3 Усна частина
Тривалість і вартість іспитів
Читання і письмо
Аудиювання
Усна частина
Вартість іспитів
Пробні іспити
Читання і письмо
Аудиювання
Усна частина
Вартість іспиту
Пробний іспит
Starters
20 хв
20 хв
5 хв
/ 1800 грн
Читання і письмо
Аудиювання
Усна частина
Вартість іспиту
Пробний іспит
Movers
30 хв
28 хв
7 хв
/ 1850 грн
Читання і письмо
Аудиювання
Усна частина
Вартість іспиту
Пробний іспит
Flyers
40 хв
28 хв
9 хв
/ 1950 грн

Вартість іспиту YLE:

Pre A1 Starters – 1900 грн
A1 Movers – 1950 грн
A2 Flyers – 2000 грн