Про нас

Пять фактів про Cambridge Club

  1. Наш основний слоган – On the way to perfection! Ми любимо розвиватися та ставати кращими для наших студентів, тому постійно знаходимося у процесі вдосконалення як навчального процесу, так й організації міжнародних іспитів.
  2. Кваліфікований викладацький колектив. Наші викладачі також не стоять на місці. Щороку кожен наш викладач проходить підвищення кваліфікації у вигляді семінарів, тренінгів, міжнародної сертифікації. Багато хто вже отримав почесне звання – міжнародний усний екзаменатор.
  3. Малочисельні групи – заняття у групах до 8 осіб є значно комфортнішими та результативнішими, ніж у тих, де більше 8, адже вчитель має змогу приділити кожному студенту достатньо уваги.
  4. Інтегрована підготовка до іспитів Cambridge English Qualifications – кожен наш курс для дітей, підлітків чи дорослих містить у собі підготовку до іспитів Cambridge English, що значно заощадить ваш час та кошти.
  5. Ми — один із найбільших екзаменаційних центрів Cambridge English Authorized Centre. У цьому році понад 2500 кандидатів складали міжнародні іспити Cambridge English з нами. Ми приймаємо іспити в Києві та по всій Україні.

Навчальних процес

У навчальному процесі ми застосовуємо традиційну комунікативну методику, котра включає в себе вивчення 4 аспектів мови – читання та вживання англійської мови, письмо, аудіювання та говоріння. Основною метою наших курсів є навчити кожного студента застосовувати свої знання в різних сферах життєдіяльності, а саме: подорожуючи закордон, під час вступу у вищі навчальні заклади, імміграції, пошуку роботи тощо.

В англійській, як і в будь-якій іншій мові, є рівні. Ми дотримуємось міжнародних стандартів вивчення мови, тому ділимо рівні за шкалою CEFR (Common European Framework of Reference). Згідно CEFR, є всього 6 рівнів у кожній мові від А1 до С2. На засвоєння кожного із цих рівнів рекомендовано від 120 до 200 академічних годин. Кожен наш курс складається з саме такої кількості годин.

Закінчивши кожний курс, ви маєте змогу скласти міжнародний іспит відповідного рівня й отримати сертифікат, що визнається у всьому світі та не має строку придатності.

Навчання хоча є досить академічним, проте з нашими креативними викладачами ви точно не занудьгуєте у класі, адже ми використовуємо інтерактивні та комунікативні ігри як для дітей, так і для дорослих, автентичні відео й аудіо-матеріали, а також проводимо розмовні клуби з носіями мови з різних англомовних країн.

Зважаючи не пандемію COVID-19, ми оперативно переводимо всі заняття на платформу Zoom у разі локдауну.

Треніговий центр для викладчів англійської мови

3 роки тому на базі школи англійської мови був створений окремий напрямок – Тренінговий центр для викладачів англійскої мови. Його основна мета – надати кожному викладачеві англійської мови можливість вдосконалюватися в методиці викладання, обмінюватися досідом із колегами, а також підвищувати та підтримувати свій мовний рівень. Найпопулярніші курси для викладачів – це підготовка до міжнародного вчительського іспиту TKT (Teaching Knowledge Test). У минулому році Cambridge Club Training Centre отримав ліцензію Міносвіти на проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів за програмою “Від теорії до практики”.

Екзаменаційний центр Cambridge Assessment English Authorized Centre UA037

Екзаменаційний центр займається організацією та проведенням міжнародних іспитів Cambridge English Qualifications у Києві та по всій Україні. Наша партнерська мережа підготовчих центрів налічує понад 50 центрів. Ми є одним з найбільших екзаменаційних центрів України. Щороку ми приймаємо іспити в понад 2500 кандидатів.
У нашому центрі ви зможете отримати розгорнуту консультацію щодо підготовки до іспитів, рекомендації щодо формату іспиту, строків реєстрації тощо.