НАША ШКОЛА

Школа англійської мови в місті Київ

Школа англійської мови Cambridge Club у місті Київ – це організація викладачів й ентузіастів-лінгвістів, які готові ділитися своїми знаннями з кожним, хто прагне вчитися та відкривати нове.

Мета нашої школи англійської – зробити вивчення мови доступним для кожного. Однак ми прихильники класичного та фундаментального підходу до вивчення англійської – це зрозуміло з назви нашої школи. Одним з основних завдань нашої школи англійської Cambridge Club є навчити вас мови з міжнародним підтвердженням, тобто дати можливість після закінчення курсу отримати сертифікат Cambridge Assessment English. Такого рівня неможливо досягти за короткий проміжок часу. Згідно з рекомендаціями провідних методистів Cambridge University Press, щоб засвоїти і навчитися використовувати набуті знання в побуті, потрібно не менше 120 годин.

Тому, якщо вас хтось запевняє, що англійську можна вивчити за 2 або 3 місяці, відразу біжіть з такої школи англійської мови – це неможливо зробити протягом такого короткого часу, ви просто можете його змарнувати.

 

Переваги школи англійської мови Cambridge Club у місті Київ

Cambridge Club – найкраща школа англійської мови в Києві.

Ми вважаємо, що новаторські підходи в організації уроків – це важливо, але тільки за умови міцної та фундаментальної основи.

Кожен курс нашої школи англійської включає в себе підготовку до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English, тому вам не знадобиться додатково витрачати на це час. Після закінчення рівня ви зможете скласти міжнародний іспит Cambridge Assessment English (YLE, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, TKT etc). Саме цей симбіоз сильних сторін класичного підходу до вивчення англійської та використання сучасних методів навчання виділяють нашу школу англійської мови, роблять її гідним вибором для тих, хто хоче вивчити мову швидко і з помітним результатом.

Викладачі нашої школи англійської мови також постійно розвиваються, прагнуть удосконалювати свої знання та навички. Усі викладачі обов’язково мають диплом магістра філології та безліч міжнародних сертифікатів. Ми не тільки розвиваємося самостійно, але і прагнемо ділитися своїми знаннями з колегами. Ми проводимо тренінги та семінари для колег із загальноосвітніх установ, з якими ми співпрацюємо в рамках авторизованого екзаменаційного центру, Cambridge Assessment English Authorised Centre, UA037.

Школа англійської мови для дітей

Школа англійської мови Cambridge Club для дітей спеціально розробила адаптовані курси. Заняття проходять в ігровій формі, що підвищує інтерес маленьких учнів до предмету і дає можливість навчатися розмовній англійській на рівні, що найбільш відповідає віку. Інтерактивні уроки побудовані таким чином, щоб не дати дитині втомитися, але при цьому активно залучити її в навчальний процес.

Школа англійської Cambridge Club у Києві надає послуги так, щоб після закінчення курсу батьки були впевнені, що гроші витрачені на освіту не дарма — і вони можуть пишатися своїми дітьми, які з легкістю застосовують нові знання в побуті і тішать оцінками з предмету у школі. Наприкінці навчального року ми рекомендуємо скласти дитячий іспит Cambridge Assessment English YLE і підтвердити рівень знань міжнародним сертифікатом.

Школа англійської мови в Солом’янському районі Києва

Школа англійської мови розташована в Солом’янському районі міста Києва, що дає можливість відвідувати її мешканцям різних районів столиці завдяки відмінній транспортній розв’язці. Дорога до школи Cambridge Club з центру займає не більше 20 хвилин.

Також одним із напрямків школи англійської в Солом’янському районі Києва є Тренінговий центр для викладачів. Ми пропонуємо низку тренінгів, спрямованих на підготовку до міжнародних іспитів, а також різні тренінги спрямовані на те, щоб удосконалити й урізноманітнити ваші уроки.

Відгуки учнів про школу англійської мови Cambridge Club

Ознайомитися з відгуками учнів про нашу школу англійської мови Cambridge Club ви можете в нашому Google Business. Ми пишаємося нашою репутацією, а відгуки про нашу школу говорять самі за себе.