Курси англійської для дітей oнлайн
Група

10 Людей

Тривалість

114 Годин

Заняття

3 рази на тиждень по 60 хв

Рівень

Pre А1-А2

Вік

6-12 Років

Вартість

2665 грн/місяць

Хочу на курси

Курси англійської для дітей oнлайн

Англійська – найпоширеніша мова у світі. Число охочих її освоїти зростає з кожним роком, а краще засвоюється вона в дитячому віці. В цьому випадку допоможе вивчення англійської мови для дітей oнлайн.

Тонкощі англiйської мови для дітей oнлайн

Дитячі курси англійського мовлення в Києві дуже популярні, що обумовлено їх популяризацією та обов`язковим включенням в шкільну освітню програму. Не всі дітлахи мають змогу швидко засвоїти матеріал, тому виникає думка про додаткові заняття.

Більшість батьків починають навчати дитину іноземному діалекту коли їй виповнюється 3 роки. Але малюкові дуже складно засвоїти багатий лексичний запас та складну граматику. Враховуючи практику, спеціалісти рекомендуються починати навчання в віці 6-ти років. Тому центр «Cambridge Club» пропонує вчити англійську мову для дітей oнлайн в цей період. Це найкращий час, коли маленький учень має змогу концентрувати увагу та запам’ятовувати новий матеріал.

Детальніше

Особливості навчального процесу

Уроки англійської мови для дітей oнлайн в комплексі «Cambridge Club» розроблені з урахуванням психофізіологічних характерних рис дитини. Процес навчання проходить не просто в вигляді зазубрювання неправильних дієслів та принципів читання, а скомбінований із різноманітних тренувань і підходів. Такий спосіб дозволяє в кінцевому результаті розкрити можливості і таланти дитини в повній мірі.

Навчальна діяльність проходить у вигляді інтерактивних уроків, різнопланових проектів та розмовних заходів. Такі методики дозволяють оживити нудне навчання та підвищити інтерес до відвідування лекцій. Розмовний клуб дає можливість розширити запас слів та фраз, постійно вдосконалювати вимову.

Мета наших курсів – полегшити та зробити доступним для кожного вивчення іноземної мови. Підхід до процесу навчання полягає в фундаментальному та класичному методі.

Переваги школи

Кожний бажає отримувати знання в хорошому навчальному закладі. Наша школа має такі позитивні характеристики:

  • послідовна підготовка до здачі іспиту з англійської мови та отримання сертифікату міжнародного зразка;
  • проходження визнаних у світі тестів;
  • заняття проводять досвідчені фахівці, які мають всі необхідні сертифікати;
  • вибір способу навчання – в індивідуальному порядку або віддалено;
  • зручно добиратися, школа знаходиться в 15 хв. їзди від центра Києва;
  • офіс має все необхідне знаряддя для комфортного проведення занять;
  • помірні ціни на обраний курс;
  • з клієнтом складають договір, що захищає його інтереси.

Англійський для дітей oнлайн легко та приємно вивчати на наших курсах. Комбінація різноманітних підходів при проведенні занять – інтерактивних лекцій, розмовних програм та клубів дає можливість ефективно удосконалювати мовні навички.