Курси англійської для дорослих oнлайн
Група

10 Людей

Заняття

2 рази на тиждень по 90 хвилин

Рівень

A1 – С2

Вік

18-99 Років

Вартість

2310 і 2765 грн/місяць

Хочу на курси

Курси англійської для дорослих oнлайн

Люди різних народів в сучасному світі знаходять різні методи спілкування. Рекомендується вивчити англійську мову для дорослих oнлайн, тому що ці знання допоможуть знаходити спільні теми для розмови та досягти професіонального росту.

Вигоди навчального процесу

Курси англійської мови для дорослих oнлайн на сьогодні актуальні та досить популярні. Вільне володіння цією іноземною мовою часто є обов`язковою умовою під час прийняття на роботу, але багато хто немає такого уміння. Якщо існує бажання покращити свій рівень знань або вивчити діалект з нуля, досвідчені фахівці нашої школи «Cambridge Club» допоможуть в цьому. Здобуті знання дадуть можливість вільного спілкування та підвищити кваліфікацію на роботі.

Детальніше

Англійська з нуля для дорослих oнлайн

В навчальному закладі є можливість записатись на курс англійська для дорослих початківців oнлайн. В цьому випадку не потрібні будь-які базові знання. Якщо людина вивчала мову в школі або лише наспівує популярні пісні з фільмів – для досвідчених фахівців це не має значення. Щоб в найкоротший термін навчитися писати, читати та розмовляти в першу чергу потрібно бажання. Структура занять побудована на використанні комунікативної технології, що надає можливість швидко та легко засвоїти матеріал, що викладається, одночасно вживаючи його на практиці. У школі пильно стежать за досягненнями та успіхами кожного учня, що є результатом індивідуального підходу до кожної людини.

Особливості навчального закладу

Cambridge Club – це дружня команда професіоналів, яка співпрацює з українськими та закордонними організаціями в області навчання і проектів обміну студентами з шансом знайти роботу за кордоном. Cambridge Club – це офіційний підготовчий та екзаменаційний центр Кембриджського Університету. Здобувши знання на наших курсах, учні мають можливість одночасно вивчити англійську мову, і підтвердити свій рівень міжнародним свідоцтвом. Отримані сертифікати визнані в усьому світі й допоможуть при імміграції, працевлаштуванні та у вступі до престижних світових навчальних закладів.

Переваги нашої школи:

  • викладачі мають вищу освіту з визнаними міжнародними сертифікатами в галузі англійської мови та літератури, а також у сфері філології;
  • від бажаного результату залежить індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • цілеспрямована підготовка до здачі Кембриджських іспитів міжнародного зразка;
  • доступні ціни для кожного курсу;
  • офіс забезпечений усім необхідним обладнанням і має зручне місце розташування;
  • укладення договору, що захищає інтереси клієнта.

Курс розмовна англійська для дорослих oнлайн передбачає підготовку до іспитів міжнародного зразка Cambridge Assessment English. Ця особливість економить час, тому що в майбутньому не потрібно буде вивчати додатковий курс підготовки до іспиту.

Курс для рівнів A1-B1+ 60 занять по 90 хвилин. Тривалість – 8 місяців.

Оплата щомісячна 2310 грн/місяць.

Курс для рівнів B2-C1 90 занять по 90 хвилин. Тривалість – 10 місяців.

Оплата щомісячна 2765 грн/місяць