Курси бізнес англійської мови онлайн
Заняття

60 хвилин

Рівень

В1–С2

Вік

19-99 Років

грн/Заняття

550 грн/Заняття

Хочу на курси

Курси бізнес англійської мови онлайн

Наша школа пропонує пройти бізнес курс англійської мови онлайн. Одержанні знання стануть в пригоді в сучасному динамічному та діловому світі.

Унікальна пропозиція

Курси Business English онлайн – це послуга, яка на сьогодні не дуже розповсюджена, але користується популярністю. Для викладання уроків потрібно знати вузькоспеціалізований запас слів, специфічні мовні звороти, а також вміти листуватися на діловому рівні. Необхідні базові знання в області ведення, оформлення документів та закордонній законодавчій сфері.

Детальніше

Звичайний репетитор з такими вимогами не впорається, а на пошук професіонала необхідно витратити багато часу. Тому наш центр «Cambridge Club» дає можливість здобути такі знання на окремому бізнес курсі. Він стане в пригоді для тих людей, кому потрібна розмовна ділова практика та підійде як новачкам, так і клієнтам з базовими навичками.

Заняття побудовані так, щоб приділяти багато уваги правилам виконання ділового переписування в паперовому та електронному вигляді. Досвідчені фахівці розкажуть тонкощі ведення переговорів з партнерами, як створювати презентацію та особливості роботи з англомовними інформаційними джерелами. Учні мають змогу скласти іспит на отримання сертифікату міжнародного зразка. Цей фактор надає перевагу під час влаштування на роботу в іноземну компанію.

Курси бізнес англійської онлайн

Навчальний процес передбачає виконання таких кроків:

  • вивчення нової лексики для сучасного маркетингу, ділової аналітики, рекрутингу, соціальних засобів масової інформації та роботи з бізнес-партнерами;
  • вдосконалення розмовної англійської;
  • створювання презентацій;
  • навчитися сприймати на слух записи справжніх дзвінків ділових партнерів та інформацію з телефонної розмови;
  • обговорювати реальні бізнес-ситуації.

Люди ділової сфери не мають часу на відвідування звичайних занять, тому наш клуб пропонує пройти курси в онлайн-режимі, та проводити уроки в зручний для клієнта час. В разі необхідності вивчитися одночасно декільком співробітникам, можливо організувати окрему групу, і потім скоригувати заплановану програму в залежності від вимог сфери будь-якого бізнесу. Наприклад, для адвокатів буде зроблено акцент на юридичну термінологію, а для власників клінік введуть додаткові години для вивчення медичних термінів.

Особливості навчального закладу

Наша школа має такі переваги:

  • філологію, англійську мову та літературу викладають досвідчені фахівці;
  • можливість отримати сертифікат міжнародного зразка;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнту;
  • прийнятна вартість будь-якого курсу;
  • укладення договору, що гарантує захист інтересів клієнту.

Згідно з відгуками, клієнти, які закінчили курс бізнес англійська онлайн, отримали гарний результат і надалі продовжують спілкуватися в нашому клубі. Більшість учнів у подальшому житті підвищують свою кваліфікацію та не мають жодних проблем у веденні ділових справ.