Підготовка до ЗНО за англійської мови: як отримати найвищий бал

01/10/2020Статті

підготовка до ЗНО з англійської мови

ЗНО з англійської мови – це один із найскладніших фінальних іспитів у житті сучасних одинадцятикласників. Його результати часто є вирішальними при вступі на престижні спеціальності омріяного вишу. Для того, щоб отримати високий бал, потрібна регулярна та цілеспрямована підготовка.

Існує багато способів покращити свої знання з іноземної мови. Це приватні заняття із репетитором, самостійне опрацювання типових тестів, виконання завдань у режимі онлайн. У кожного із цих методів є переваги, але при самостійному опрацюванні важко визначити ефективність своєї роботи, а заняття із репетитором не всім по кишені.

Один із найбільш ефективних та результативних методів опанування усіма тонкощами іноземної мови – це запис на курси із кваліфікованими викладачами, що мають багаторічний досвід такої навчальної діяльності. Підготовка до ЗНО з англійської мови у нашій школі – це насичена та інтенсивна робота, яка допоможе подолати прогалини у знаннях та опанувати навчальними стратегіями, що допоможуть досягти високого рівня.

Як здійснюється підготовка до ЗНО на наших курсах

Наші заняття відбуваються у невеликих групах (до 8 осіб), що дозволяє викладачеві приділити увагу кожному учню, враховуючи його індивідуальні потреби. У своїй діяльності ми використовуємо велику кількість навчальних матеріалів, які є ідентичними завданням на ЗНО. Кожне заняття передбачає поетапну підготовку для формування навичок аудіювання, читання, письма, володіння граматичними структурами та лексичними одиницями.

Підготовка до ЗНО з англійської мови передбачає:

  • вивчення загальної структури іспиту та видів тестів, що пропонуються;
  • аналіз типових помилок учнів та існуючих «підводних каменів»;
  • виконання різноманітних завдань;
  • формування найбільш ефективних стратегій виконання усіх видів тестів;
  • навчання розподілу часу;
  • розгляд вимог до оформлення на написання творчого завдання із письма.

Педагоги нашої школи створюють умови, які максимально наближені до реальних умов складання ЗНО з метою забезпечити психологічну підготовку учнів і навчити правильно розподіляти свій час.

Регулярна та цілеспрямована робота на заняттях та в домашніх умовах під керівництвом досвідчених педагогів дає реальні результати та дозволяє отримати якнайвищий бал при вступі до університету.