Викладачі

Наша команда - це дипломовані українські та іноземні викладачі з міжнародною сертифікацією, які мають досвід підготовки до міжнародних іспитів Cambridge English, а саме YL Starters, Movers, Flyers, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency.

ico-0
Сертифіковані викладачі, які працюють за єдиною комунікативною методикою, заснованою на матеріалах Cambridge University Press
ico-1
Мають досвід з підготовки до Кембриджських екзаменів (Young Learners, A2 Key-C2 Proficiency), більшість з них є міжнародними екзаменаторами
ico-2
Індивідуальний підхід до кожного студента, креативні заняття в школі або online
ico-3
Використовують методи оцінки знань студентів, тим самим мотивуючи їх до навчання і свідомого відношенню до вивчення мови
Хочу на курси

Людмила Ісай

Викладач

Маргарита Саєнко

Викладач

Ольга Шевченко

Викладач

Олена Дробінко

Викладач

Марина Юрченко

Викладач

Катерина Шамкіна

Викладач

Марина Овечко

Викладач

Лариса Симонова

Викладач

Вікторія Сабініна

Викладач

Сергій Швець

Викладач

НАШ STAFF

Наш дружній колектив професіоналів складається з українських й іноземних спеціалістів, кваліфікація яких підтверджена сертифікатами міжнародного зразка Cambridge Assessment English. Більшість педагогів є офіційними екзаменаторами міжнародного центру Cambridge Assessment English Qualifications. Викладачі мають великий досвід у підготовці до міжнародних іспитів  TKT та Cambridge English Qualifications.

Детальніше

Наші фахівці – професійні лінгвісти та висококваліфіковані педагоги, які допоможуть вам якісно й ефективно отримати знання щодо лексичних і граматичних структур англійської мови, а найголовніше – застосувати ці знання в життєвих ситуаціях. Впроваджуючи нові техніки та підходи щодо вивчення мови, маючи чималий досвід у навчанні дітей, підлітків і дорослих, викладачі допомагають отримати не тільки гарні результати у вивченні мови, а також підтримку, нових друзів і незабутні спогади в Cambridge Club!

У чому секрет успіху викладачів і студентів?

Важко не погодитися із твердженням:

‘’Щоб викладач гарно працював, він має бути гарно підготовленим’’.

У нашому центрі ми завжди віддаємо перевагу якісній  освіті, тому наші викладачі систематично підвищують свій професійний рівень, відвідують семінари, проводять внутрішні тренінги, вебінари, складають іспити, обмінюються досвідом з колегами.

Поєднуючи різні підходи у викладанні англійської мови  (Task-based learning, Test-Teach-Test, Guided discovery, Functional та Lexical Approaches), викладачі застосовують індивідуальний підхід до кожного студента, підбирають різні види оцінювання їхніх досягнень, щоб мотивувати студентів до подальшого вивчення мови та розвитку комунікативних навичок.

Методика викладання, яку впроваджують наші викладачі, заснована на матеріалах видавництва Cambridge University Press, які безпосередньо готують до іспитів, що дозволяє студенту заощадити свій час і гроші.